•   Telefon: +90 232 413 00 33
  •   info@mheprestijguvenlik.com.tr

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  Olarak Holding, plaza ve AVM'ler gibi her gün yüzlerce çalışanın ve ziyaretçinin giriş-çıkış gerçekleştirdiği noktalarda güvenlik hizmetlerinin sağlanması kritik düzeyde önemlidir. Sabotaj ve suikast girişimleri, bomba ve patlayıcı tehditleri, hırsızlık olayları ve daha nice potansiyel tehdit unsuruyla karşı karşıya olan bu alanların güvenliğinde maksimum koruma önlemleri alınmalıdır.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  olarak iş merkezlerinin ve AVM'lerin güvenliğinin sağlanması için X-Ray cihazı ve el dedektörleri ile giriş-çıkış kontrolleri, elektronik güvenlik sistemleri ile denetim ve gözetim faaliyetleri, kat araları ve belirli güzergâhlarda devriye ve kontrollerin yapılması, otopark alanlarının ve giriş-çıkış gerçekleştiren araçların denetimi; catering, kargo ve mal tedarikçisi firmaların kontrol, kabul ve kayıt işlemlerinin yapılması ve acil durumlarda binanın tahliye edilmesi gibi birçok hizmet sağlıyoruz.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  Olarak Organizasyonlarınızda, fuar, festival, konser, parti, toplantı, seminer, açılış ve spor müsabakaları gibi etkinliklerde tecrübeli elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Güvenlik risk değerlendirmesi, koruma ve gözetim, devriye, arama, yönlendirme, yakın koruma, VIP koruma, silahlı koruma, düşük profil koruma faaliyetleri ile organizasyonlarınıza destek veriyoruz. Günlük organizasyonların güvenliğinin sağlanmasında birçok önemli ayrıntı bulunmaktadır. Doğru nitelikte personel ve doğru teçhizatın kullanılması, görev bölgesinin potansiyel riskler yönünden analiz edilmesi, katılımcılar ve bölge halkının profilinin incelenmesi organizasyonun hiçbir güvenlik ihlali olmadan tamamlanabilmesi için dikkate alın, güvenlik noktaları ve devriye güzergahlarının belirlenmesi, giriş/çıkış yada sadece giriş veya çıkış yapılacak kapıların belirlenmesi, yönlendirme bantları ve/veya bariyerlerin yerleştirilmesi, araçların yönlendirilmesi, kapı metal dedektörü, el metal dedektörü kullanılacak girişlerin belirlenmesi hazırlanacak güvenlik risk değerlendirmesinde belirlenecek hususlar ile güvenlik hizmetini en iyisini sunmaktayız.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  olarak 7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Alarm Merkezimiz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile aktif iletişime geçer ve olay yerine acil müdahale yapılmasını sağlar. MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  Alarm Merkezimiz ana hizmeti ile birlikte,  alarm sistemleri hakkında ilgili desteği verebilen ve sorularınızı yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevini de gerçekleştirir. Kontrol Merkezimiz, müşterilerimizde görev yapan personelimiz için destek ve denetim unsuru olmaktadır

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak Güvenlik denetim ve danışmanlığı konularında ihtisaslaşan kadrosuyla güvenlik kapsamında kurumlara yönelik yapıcı hizmet sunan MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ gelişen güvenlik altyapı teknolojileri ışığında yenilikçi yaklaşımlarla güvenlik tedbirlerinin alınması ve mevcut güvenlik tedbirlerinin denetlenerek,  güvenlik firmasının daha yüksek bir performans sağlanması çalışmalarını yapmaktadır. Güvenlikle ilgili birçok zaafın önlenmesi ve etkin güvenlik tedbirlerinin alınması hususlarında uzman ve eğitimli personelle çalışarak, mal ve can kayıplarının doğuracağı her türlü zararın minimize edilmesini mümkün kılacak deneyim ve tecrübeye sahiptir. Güvenlik danışmanlığı, hizmet verilecek olan kurumun risk analizlerinin yapılması ve bu analizler neticesinde güvenlik planının oluşturulup uygulamaya konulması sürecini kapsamaktadır.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak sağladığımız güvenlik danışmanlığı hizmeti kapsamında; 5188 Sayılı Kanun ve Yönetmeliğe uygun olarak firmanızın risk analizini gerçekleştiriyoruz.

Bilgi güvenliği açıklarının bulunması, güvenlik teknolojilerinin yeterliliğinin ölçülmesi gibi alanlarda yaptığımız keşifler ve gerçekleştirdiğimiz analiz neticesinde firmanızın güvenlik zaaflarını tespit ediyoruz ve güvenlik savunma planını bu doğrultuda hazırlıyoruz.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ : Olarak Kurum veya Kuruluşun genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak tanımlanmış görevleri ve görev yeri içerisinde, bina ve tesislerde, risk analizleri belirlemek ve hukuk kurallarına uygun talimatlar çerçevesinde, fiziki ve teknik imkanları kullanarak, can, mal güvenliği ve huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli  eğitilmiş Özel Güvenlik personellerimizle  bu hizmetinizdeyiz.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ: Havalimanı güvenliği stratejik olarak büyük önem taşımaktadır ve taşıdıkları bu önem doğrultusunda saldırı, sabotaj ve işgal gibi pek çok tehditle karşı karşıyadır. Her gün binlerce insanın giriş- çıkış yaptığı bu kritik noktalarda oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığı elim sonuçlar doğuracaktır.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK olarak; havalimanı güvenliğinin sağlanması için idari bölümleri ve haberleşme sistemi, elektrik sistemi, seyrüsefer sistemi, yakıt ikmal depoları gibi hassas noktaları 7/24 denetim ve gözetim altında tutularak ;tel örgü ve diğer çevre savunma sistemlerinin kontrolünü sağlıyoruz. Giriş ve çıkış noktalarında oluşturduğumuz özel güvenlik noktaları ile büyük bir titizlikle yolcu ve bagaj kontrol işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda X-Ray cihazları ve el dedektörleri ile üst araması yapıyor, arındırılmış salona girişte kimlik kontrolü ve şüpheli bagajların aranması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Özel Güvenlik görevlileri, Genel Kolluğun (Polis) gözetim ve denetimindeki Havalimanı Terminal binalarına giren kişi ve eşyaların güvenlik taramasını yapıp tehlikeli olarak tanımlanan maddelerden havalimanlarının arındırılmasını eğitilmiş özel güvenlik personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. 

 

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile Hasta ihtiyaç ve beklentileri gözönüne alınıp , hasta yakınlarının psikolojisi düşünülüp, gerekli tedbirleri alarak  hizmet vermekteyiz. şüpheli kişileri süzebilmek, sabotaja karşı alınacak önlemler, bomba ve sair tehditlere karşı alınacak tedbirler, toplu eylemler karşısında uygulanacak hareket tarzı ile ilgili eğitimli ve tecrübeli özel güvenlik görevlileri hizmeti sağlamaktayız

MHE Presij Özel Güvenlik  olarak,  bu kurumların güvenliğini, konusunda uzman, hasta ve yakını psikolojisinden anlayan, hastane personeli ile çıkması muhtemel olayları çıkmadan önleyebilme kapasitesine sahip özel güvenlik personelleri ile sağlamaktayız. Hastane güvenliği için, kurum giriş çıkışlarını sıkı bir şeklide takip ediyor, olası hırsızlıkların önlenmesi için gerekli kontrol ve devriye hizmetlerimizi yapıyoruz. sağlık kurum ve kuruluşlarının güvenliğini sağlamak için iç ve dış tehdit unsurlarına karşı önlemler alıyor, giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Hayati önemi, ekonomik değeri yüksek olan tıbbi malzemeleri ve teçhizatları özenle koruyoruz. Doğal afetler ve diğer acil durumlar için hazırladığımız eylem planları, güvenlik prosedür ve talimatları ile oluşabilecek can ve mal kaybını en aza indirgiyoruz.

 

 

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ. olarak çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemli olması sebebiyle okul güvenlik hizmetleri, gerekli okul güvenlik eğitimini almış uzman kadromuz ile; siz, çocuklarımız ve okulunuz için en profesyonel çözümleri işbirliği içerisinde sağlamaktayız. Hizmet verilecek bölgede Bekçi Tur Kalemi, Alarm, Kamera, Çalışan personel kart/parmak izi okuyucuları, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri gibi teknolojik tedbirler daha önceden konuşlandırılmış ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenir.  . Görev başı yapan personel firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimleri tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenir ve sonuç raporu tarafınıza mail ile bildirilir. Sorunsuz ve kesintisiz bir eğitim/öğretimin sağlanabilmesi için öğretmenlerin ve öğrencilerin kendilerini güven içerisinde hissetmesi gerekmektedir. Bu kapsamda özel güvenlik şirketi olarak  okul içindeki ve dışındaki tehdit unsurları hesaba katılarak etkin bir güvenlik ortamı sağlayarak. ; öğrenci ve çalışanların haricindeki kişilerin okul binasına giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutuyor, öğrenciler arasında gerçekleşmesi muhtemel şiddet olaylarını ve provoke edici eylemleri engelliyoruz. Alkol, uyuşturucu vb. zararlı alışkanlıklara karşı koruyucu ve engelleyici önlemler alıyor, her türlü istismara karşı öğrenci ve öğretmenleri koruyoruz. 

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ :Güvenliği sağlamakta olduğumuz Turizm, konaklama ve otel güvenlik hizmetlerinde 5188 sayılı yasa çerçevesinde müşteri  memnuniyeti ön planda tutarak Otel’de konaklayan veya konaklamak için gelen misafirlerin , otelde tatillerini iyi bir şekilde geçirebilmeleri için ; içerden , dışarıdan gelebilecek tehditleri engellemek ( sabotajlara , yangınlara ) ,karşı  oluşabilecek riskleri  belirlemek özel eğitilmiş güvenlik personelleri tarafından hizmeti en iyi şekilde sağlamak ve Ülkemizin artan turizm potansiyeli doğrultusunda ve hizmet sektöründeki ilerleme sayesinde her geçen gün yeni bir turistik işletme açılmaktadır. Bu işletmelere yurt içinden ve yurt dışından gelen konukların, can ve mal güvenliğin sağlanması ülkemizin prestiji ve sürdürülebilir turizmin sağlanması açısından oldukça önemlidir.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ:   Güvenliği sağlamakta olduğumuz Site, villa, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak, hırsızlık, sabotaj terör, saldırı gibi tehditlere karşı gerekli tedbirler ve risk analizleri  hazırlanarak gerekli güvenlik önlemleri almaktayız. Özel güvenlik personelinin eksik görülen durumları anında ve yerinde müdahale ile çözülür.  Elektronik güvenlik sistemlerimiz ve nitelikli Özel güvenlik personelimizle tüm iç ve dış tehditlere karşı yaşam alanlarınızı 7/24 titizlikle koruyoruz. Site ve konutlarda görevlendirdiğimiz özel güvenlik personellerimize, görev yerine en uygun eğitimleri vererek maksimum faydayı elde ediyoruz. Site ve konut gibi yaşam alanlarınızın güvenliği için oluşturulacak olan ekstra güvenlik hizmetlerinin yanı sıra standart olarak aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  Türkiye çapında profesyonelce hizmet vermekte olduğumuz  fabrika ,Üretim ve sanayi tesislerinde  7/24 güvenlik.Güvenlik hizmeti vermekteyiz. Özel Güvenlik sağladığımız alanlarda Denetim,gözetim ve kontrolleri yaparak ,dışarıdan olası saldırılara karşı müdahale etmek, Fabrika alanına Giriş-çıkış kontrollerini yaparak, çevre güvenliği sağlamaktayız.Ayrıca Uzman ve eğitilmiş güvenlik personellerimiz tarafında can ve mal güvenliği ön planda tutarak Hırsızlık,Sabotaj,Yangın,ve kazalara karşı  gereken tedbirler alarak olası riskleri minimuma indirmektir. MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ, hizmetlerini sunarken misyon edindiği; Müşteri memnuniyeti ilkesi ve eğitimli personeli ile müşterilerimize yasalar çerçevesinde kaliteli, güvenilir, tam donanımlı ve modern güvenlik hizmeti sunmaktır