•   Telefon: +90 232 413 00 33
  •   info@mheprestijguvenlik.com.tr

Güvenlik Eğitim Denetim Ve Dan

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak Güvenlik denetim ve danışmanlığı konularında ihtisaslaşan kadrosuyla güvenlik kapsamında kurumlara yönelik yapıcı hizmet sunan MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ gelişen güvenlik altyapı teknolojileri ışığında yenilikçi yaklaşımlarla güvenlik tedbirlerinin alınması ve mevcut güvenlik tedbirlerinin denetlenerek,  güvenlik firmasının daha yüksek bir performans sağlanması çalışmalarını yapmaktadır. Güvenlikle ilgili birçok zaafın önlenmesi ve etkin güvenlik tedbirlerinin alınması hususlarında uzman ve eğitimli personelle çalışarak, mal ve can kayıplarının doğuracağı her türlü zararın minimize edilmesini mümkün kılacak deneyim ve tecrübeye sahiptir. Güvenlik danışmanlığı, hizmet verilecek olan kurumun risk analizlerinin yapılması ve bu analizler neticesinde güvenlik planının oluşturulup uygulamaya konulması sürecini kapsamaktadır.

MHE PRESTİJ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak sağladığımız güvenlik danışmanlığı hizmeti kapsamında; 5188 Sayılı Kanun ve Yönetmeliğe uygun olarak firmanızın risk analizini gerçekleştiriyoruz.

Bilgi güvenliği açıklarının bulunması, güvenlik teknolojilerinin yeterliliğinin ölçülmesi gibi alanlarda yaptığımız keşifler ve gerçekleştirdiğimiz analiz neticesinde firmanızın güvenlik zaaflarını tespit ediyoruz ve güvenlik savunma planını bu doğrultuda hazırlıyoruz.